Dış Politika Toplantıları (4): Suriye'de Yeni Dönem - Aktörler, Süreçler ve Olası Senaryolar

Güncelleme tarihi: 1 Şub 2020

Heinrich Böll Stiftung Türkiye Temsilciliği ile beraber düzenlediğimiz kapalı yuvarlak masa toplantıları serisi Foreign Policy Talks'ın dördüncüsü 17 Ekim 2019'da İstanbul'da düzenlendi. Toplantıya konuşmacı olarak Uluslararası Kriz Grubu'ndan Suriye Uzmanı Dareen Khalifa katıldı.

Güncel dış politika konularını ele alıp, hali hazırda yürütülen tartışmalara politika önerileri üreterek katkıda bulunmayı amaçladığımız yuvarlak masa toplantıları serisi Foreign Policy Talks'ın dördüncüsünde Suriye iç savaşıyla ilgili güncel gelişmeler ele alındı. Suriye uzmanı Dareen Khalifa'nın konuşmacı olarak katıldığı toplantı, Gazeteci Işın Eliçin tarafından modere edildi.


IstanPol ve Heinrich Böll Stiftung Türkiye Temsilciliği'nden araştırmacı ve koordinatörlerin de yer aldığı toplantıya, birçok akademisyen, dış politika uzmanı ve gazeteci de katıldı. Toplantı Khalifa'nın sunumunun ardından başlayan tartışma ile sona erdi.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

İstanbul Politik Araştırmalar Enstitüsü’nün (IstanPol) İstanbul’daki merkez ofisinde 1 Eylül 2022 itibari ile istihdam edilmek üzere çalışmalarımıza destek olacak bir ofis koordinatörü arıyoruz. Ofis