14 Kasım Çar

|

Kadir Has Üniversitesi, Galata Salonu

Foreign Policy Conferences (1): Rise of Extreme Right and Foreign Policy with Edit Zgut

Dış Politika Konferanslarımızın ilkinde Varşova Üniversitesi'nden Dış Politika Uzmanı Edit Zgut, Avrupa'da radikal sağın yükselişinin dış politikaya etkileri üzerine bir konferans verecek.

Foreign Policy Conferences (1): Rise of Extreme Right and Foreign Policy with Edit Zgut

Saat ve Yer

14 Kas 2018 16:00 – 18:00

Kadir Has Üniversitesi, Galata Salonu, Cibali Mahallesi, Kadir Has Ünv., 34083 Fatih/İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Heinrich Böll Stiftung Derneği Türkiye Temsilciliği, Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ve Uluslararası İlişkiler Konseyi ile ortaklaşa düzenlediğimiz Dış Politika Konferansları – Foreign Policy Conferences başlıyor. Konferans dizimizin ilki 14 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 16.00’da Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Radikal sağ hareketlerin Avrupa’da yükselişinin, bu ülkelerle birlikte Avrupa Birliği ve Türkiye’nin dış politikalarına etkilerinin ele alınacağı konferans dizimizin ilkinde Varşova Üniversitesi’nden Dış Politika Uzmanı Edit Zgut’u ağırlıyoruz. Konferans, Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Serhat Güvenç’in moderasyonunda gerçekleşecek.

Tarih: 14 Kasım 2018 Çarşamba

Saat: 16.00 – 18.00

Yer: Kadir Has Üniversitesi, Cibali Kampüsü, Galata Salonu

Not: Konferansın dili İngilizcedir. Konferansa katılım için herhangi bir başvuru gerekmemektedir; kampüse girerken güvenliğe konferansa geldiği belirtilmelidir.

Bu Etkinliği Paylaş